Kontakt os

Oplysninger

Motor Leasing ApS
Hassellunden 3,
2765 Smørum, Danmark

CVR: 39149591

Mail: info@motorleasing.dk
Telefon: +45 71 96 16 16

Mandag – Fredag: 10.00 – 17.00
Lørdag: Lukket
Søndag og helligdage: Lukket

Leder du efter en medarbejder?

jens-2-768x502

Jens Hoeck

Adm. Direktør/Partner

M: +45 40191426
E: jens@motorleasing.dk

team-placeholder

Robert Møller

Direktør/Partner

oliver-768x502

Oliver Greve

Leasingrådgiver

M: +45 31168663
E: oliver@motorleasing.dk

jacob-1024x669

Jacob Wøjcik

Logistik

M: +45 52301478
E: jacob@motorleasing.dk

phillip-1024x669

Phillip Rahbek

Leasingrådgiver

M: +45 31564959
E: phillip@motorleasing.dk

jannik-1024x669

Jannik Clausen

Eftersalg/Service

M: +45 53802958
E: jannik@motorleasing.dk

stephanie-1024x669

Stephanie Bausager

Bogholder

M: +45 60149616
E: stephanie@motorleasing.dk

Har du brug for sparring?

Bliv ringet op af en af vores rådgivere

Hos Motorleasing sidder vores rådgivere altid klar på både telefon og mail, til at hjælpe dig på rette vej med din nye leasingbil. Udfyld formularen og få et opkald.